Przyszła do mnie klientka ok. 50 lat i wyznała, że nie ma się najlepiej. Powiedziała, że od wielu miesięcy ma depresję. Kilka razy myślała o samobójstwie. Wiedziała, że musi coś z tym zrobić, że tak dalej być nie może.

Poprosiła mnie o sesje Reiki. Wiedziała na czym polega i jak wygląd bo już ją kiedyś miała i bardzo jej pomogła.

Gdy zaczęłam sesje sprawdziłam jej energię. Zobaczyłam jej depresję w czarnym kolorze. Była nią wręcz oblepiona. Podczas sesji widzę zmiany chorobowe i stan emocjonalny klienta w kolorach i obrazach. Jeszcze nigdy nie widziałam klientki z taką energią. Co parę minut sprawdzałam jej energię.

Energia Reiki zaczęła oczyszczać energię mojej klientki. Powoli jej kolor zaczął się przejaśniać. Ta czarna barwa którą widziałam na początku sesji zaczęła z niej schodzić aż zaczęła jaśnieć i świecić. Odzyskała swoje kolory. Na koniec sesji nie było śladu po tej czarnej energii.

Po sesji moja klientka powiedziała mi, że podczas uzdrawiania poczuła jakbym ściągnęła z niej coś bardzo ciężkiego.

Po tygodniu napisała mi, że ma więcej energii i jest w bardzo dobrym nastroju. Czuje się znacznie lepiej i będzie kontynuować sesje Reiki bo widzi jak bardzo jej pomogła.

Już jedna sesja Reiki sprawiła tak dużą zmianę w mojej klientce. Czuje się szczęśliwiej i weselej. Odzyskuje radość z życia.

Jeżeli Ty również masz stany depresyjne i być może myślisz aby ze sobą skończyć zdecydowanie potrzebujesz pomocy. Sesje Reiki oraz sesje pracy z emocjami mogą w bardzo mocny sposób Ci pomóc.

Reiki to energia która uzdrawia na wszystkich poziomach duszy, ciała i umysłu. Płynie tam gdzie jest najbardziej potrzebna w danym momencie również do traum, negatywnych emocji i ciężkich przeżyć. Pomaga w uzdrawianiu wielu chorób. Można ją również użyć do oczyszczenia aury, czakr oraz naszej energii. W wypadku mojej klientki pomaga jej pozbyć się depresji. Moi inni klienci używali jej po operacjach aby ciało szybko się zregenerowało i wróciło do zdrowia. Inni aby się wyciszyć i uspokoić, jeszcze inni gdy mieli duże problemy ze snem. Sesje Reiki pomogły przy alergiach, prostacie, w stanach depresyjnych oraz przy wielu innych problemach.

Naukowo jest również udowodniona skuteczność Reiki. Zostały przeprowadzone badania przez Karin Olson i John Hanson w którym udowodniono, że Reiki przynosi doskonałe efekty w redukcji przewlekłego bólu oraz pomaga przy chorobie raka. Źródło: „Korzystanie z Reiki do zarządzania bólem. Profilaktyka i kontrola raka”.

Zapraszam serdecznie na sesje Reiki które mogą Ci pomóc w przemianie Twojego życia na lepsze, szczęśliwsze i zdrowsze.

Tulę z miłością,
Joanna Osuch
Kontakt: (+44) 7506136204

pl_PLPolish