Sesje oczyszczające

Oczyszczanie nawiedzonych hoteli

Serdecznie zapraszam Cię do sesji oczyszczających nawiedzone hotele, pensjonaty, zajazdy, hostele, kurorty, zamki lub inne duże obiekty.

Jeżeli czujesz, że w Twoim hotelu dzieją się dziwne i nie do wytłumaczenia rzeczy, goście hotelowi po spędzonej nocy czują niepokój a wręcz są przestraszeni a Twoi pracownicy nie chcą pracować w nocy bo boją się i mówią, że coś „straszy” to Twój hotel potrzebuje oczyszczenia.

Czasami bywa tak, że dusze nie chcą odejść z tego świata lub po prostu tu utknęły lub nie dokończyły czegoś bardzo ważnego dla nich, wówczas mogą zostać na terenie który kiedyś kochały, był dla nich bardzo ważny lub były z nim w jakiś sposób związane. Dlatego mogą być w obszarze Twojego hotelu i ziemi na której jest on wybudowany. Obecność dusz mogą odczuwać osoby wysoko wrażliwe na energię lub dusze mogą same próbować kontaktować się z ludźmi szukając u nich pomocy.

Po odesłaniu duszy i oczyszczeniu z innych negatywnych energii w Twoim hotelu znowu zapanuje harmonia i spokój. Goście hotelowi będą mogli w pełni zrelaksować się, wypocząć i cieszyć się swoim urlopem. Przestaną dziać się dziwne i niewytłumaczone rzeczy i nikt więcej nie poczuje gęsiej skórki spacerując po Twoim kurorcie i należącej do niego zewnętrznej wypoczynkowej przestrzeni.

Do oczyszczenia obiektu budowlanego będę potrzebowała jego narysowanego planu z naniesionymi wszystkimi pomieszczeniami na każdym piętrze, zarys ziemi na której został wybudowany i dokładny adres. Resztę szczegółów ustalam na rozmowie wstępnej.

Czas i cena oczyszczenia zależna jest od wielkości oczyszczanego budynku. Ustalimy wszystko podczas wstępnej rozmowy. Wpłatę należy uiścić przed sesją wraz z przesłaniem potwierdzenia wpłaty.

pl_PLPolish