Poznaj mnie

Nazywam się Joanna Osuch i jestem Mistrzem Reiki, certyfikowaną Terapeutką Ustawień Systemowych oraz dyplomowanym Medium.

Ukończyłam wiele innych kursów takich jak: Integracja Świadomość, Regresja, Bioenergoterapia, Theta Healing, Metafizyczna Anatomia, Energetyczna Matryca Uzdrawiania, Metoda Silvy i inne.

Moją ogromną pasją jest dusza. Od lat zgłębiam jej tajniki. Zrozumiałam aby człowiek mógł być szczęśliwy, zdrowy i przepełniony miłością najpierw powinien uporać się ze swoimi negatywnymi przeżyciami i traumami. To właśnie te emocje bólu, żalu, krzywdy… sprawiają, że dusza ludzka zamyka się na to co jest dla niej najlepsze. Aby odmienić życie trzeba najpierw popracować z negatywnymi emocjami które są głęboko w nas i naszej podświadomości.

Pomagam moim klientom przetransformować negatywne emocje które mogą płynąć z ich innych wcieleń, z rodu, z relacji z rodzicami, z traum i negatywnych przeżyć jak i z przekonań.

Prowadzę grupowe uzdrowienia online metodą Reiki które nazwałam Księżycowe Reiki. Są to spotkania tematyczne w każdą pełnię. Energia Reiki pomaga przepracować i uzdrowić negatywne emocje na poziomie duszy, ciała i emocji.

Prowadzę również kursy Reiki które pomagają moim kursantom odmienić ich życia, emocje, zdrowie jak i uczy ich uzdrawiania innych.

Serdecznie zapraszam wszystkich chcących odmienić własne życie, wkroczyć na ścieżkę szczęścia, miłości i zdrowia i otworzyć się na wszystko co najlepsze.

Z miłością,

Joanna Osuch 

Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się ze mną już teraz