Witaj

Nazywam się Joanna Osuch i jestem Uzdrowicielem Dusz, certyfikowaną Terapeutką Ustawień Systemowych, Mistrzem Reiki, oraz dyplomowanym Medium.

Ukończyłam również takie kursy jak: Integracja Świadomości, Regresja, Bioenergoterapia, Theta Healing, Metafizyczna Anatomia, Energetyczna Matryca Uzdrawiania, Metoda Silvy i inne.

Moją ogromną pasją jest dusza. Od lat zgłębiam jej tajniki. Zrozumiałam aby człowiek mógł być szczęśliwy, zdrowy i przepełniony miłością najpierw powinien uporać się ze swoimi negatywnymi przeżyciami i traumami. To właśnie te emocje bólu, żalu, krzywdy… sprawiają, że dusza ludzka zamyka się na to co jest dla niej najlepsze. Aby odmienić życie trzeba najpierw popracować z negatywnymi emocjami które są głęboko w nas i naszej podświadomości.

Pomogę Ci przetransformować destruktywne emocje które mogą płynąć z ich innych wcieleń, z rodu, z relacji z rodzicami, z traum i negatywnych przeżyć jak i z przekonań. Do uzdrawiania wykorzystuję moją osobistą metodę „Uzdrawianie Duszy” która pomaga przemienić emocje na najgłębszych poziomach.

Jestem autorką nowatorskiego programu „Nasz Cud” który pomaga zajść w ciążę. Projekt ten wspomaga usunąć wszystkie blokady w psychice. Podczas sesji zaglądamy do Twojej i Twojego partnera podświadomości i przemieniamy te wszystkie negatywne przekonania jak i przeżycia z przeszłości które powstrzymują Was od zostania rodzicami.

Prowadzę grupowe uzdrowienia online metodą Reiki które nazwałam Księżycowe Reiki. Są to spotkania tematyczne w każdą pełnię. Na naszych grupowych spotkaniach poruszamy między innymi takie tematy jak: miłość, relacje, pieniądze, itd. Energia Reiki pomaga przepracować i uzdrowić negatywne emocje na poziomie duszy, ciała i emocji. Reiki w połączeniu z energią pełni jak i energią grupy daje maksymalny rezultat.

Prowadzę również kursy Reiki online jak i stacjonarnie na których uczę uzdrawiania siebie i innych. Dzięki nim odkryjesz świat energii i poznasz jaki ma on wpływ na Ciebie i Twoje życie. Kursy te pomagają moim studentom odmienić ich życie, emocje oraz zdrowie.

Serdecznie zapraszam wszystkich chcących odmienić własne życie, wkroczyć na ścieżkę szczęścia, miłości i zdrowia oraz otworzyć się na wszystko co najlepsze.

Tule Cię z miłością,
Joanna Osuch

pl_PLPolish