KURSY REIKI

KURS PODSTAWOWY

Z ogromną przyjemnością chcę Ci przedstawić metodę uzdrawiania Reiki, która została przekazana przez dr Mikao Usui. Reiki jest to sztuka uzdrawiania i rozwoju duchowego zwana Uniwersalną Energią Życia. Uzdrawia na poziomie duszy, umysłu i ciała. Jej głównym celem jest zniesienie wszelkich blokad energetycznych w ciele i emocjach oraz wprowadzenie harmonii i szczęścia do życia.

Energia Reiki redukuje ból i stres, mocno wycisza, uspakaja i koi. Może pomóc zmniejszyć napięcie, lek i depresję. Pomaga przy wszystkich chorobach w tym somatycznych i przewlekłych. Zwiększa siły witalne oraz podnosi odporność całego organizmu. Jest bardzo wskazana po operacjach.

Praktyka Reiki przede wszystkim pomoże Ci transformować Twoje życie, odzyskać spokój ducha i uzdrowić ciało. Wspomoże również w osiągnięciu marzeń i przywróci chęć do życia. Może uzdrowić Twój związek i relacje z innymi osobami. Reiki pomoże Ci w rozwoju duchowym, pokochaniu siebie i i innych. Wystarczy tylko abyś regularnie robił auto-zabiegi.

Kurs I-go stopnia wprowadzi Cię do filozofii, historii i teorii Reiki. Wiedza jest połączona z dużą ilością praktyki. Po tym kursie będziesz wiedzieć jak uzdrawiać siebie i innych. Będziesz mógł również uzdrawiać zwierzęta i rośliny. Dowiesz się jak możesz używać tej energii w życiu codziennym.

Kurs Podstawowy polecam wszystkim którzy chcą poszerzyć swoja wiedzę na temat Reiki, wkroczyć na ścieżkę rozwoju duchowego, podwyższyć swoją wibrację, samemu wspomóc swój proces zdrowienia oraz dla uzdrowicieli i terapeutów którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę uzdrawiania i pracy z klientem.

Kurs ten zawiera wiedzę z obu linii wschodniej Usui Reiki Ryoho jak i linii zachodniej Usui Shiki Ryoho.

Kurs podstawowy ma 12 modułów:

1. Wprowadzenie do historii i filozofii Reiki
2. Energetyka człowieka (aura, ciała subtelne i czakry)
3. 4 ceremonie inicjacji
4. Zasady Reiki
5. Wprowadzenie do medytacji i oddechu
6. Uzdrawianie siebie
7. Uzdrawianie innych
8. Uzdrawianie zwierząt i roślin
9. Praktyczne zastosowanie Reiki w życiu codziennym
10. Badania na skuteczność Reiki
11. Etyka Reikowca i zasady BHP
12. Ćwiczenia

Jest to 2-dniowy kurs weekendowy.
Zaczyna się o godzinie 9:30am UK czasu.
Kurs stacjonarny odbywa się w Crawley, Anglia.
Cena £170 lub 930zl płatne na konto bankowe przed kursem. Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
W cenę wliczony jest skrypt.
Jest możliwość umówienia się na kurs indywidualny.
pl_PLPolish