Sesje indywidualne

Zapraszam Cię serdecznie do sesji indywidualnej na której skupimy się na zmianie Twoich problemów.
Na sesji możesz oczyścić wszystkiego rodzaju trudności przez które przechodzisz. Mogą one dotyczyć miłości, relacji partnerskiej bądź z innymi osobami, pracy, pieniędzy, traumy, uzależnienia, choroby i wiele innych.

Wierzę, że wszystkie problemy człowieka zaczęły się z negatywnych i nieprzepracowanych przeżyć i emocji, które w nieświadomy sposób cały czas działają na niego, dlatego trzeba wrócić tam gdzie pojawiły się one po raz pierwszy i je zmienić poprzez zrozumienie, zaakceptowanie i puszczenie tego co się wydarzyło.

Sesja indywidualna to głęboka praca na wielu płaszczyznach takich jak praca z rodem, z rodzicami, inne wcielenia, traumy, przemiana niewspierających przekonań, praca z wewnętrznym dzieckiem, pokochanie i zaakceptowanie siebie oraz wszystko to co jeszcze się pokarze podczas sesji co powoduje Twój problem. Do uzdrawiania będę używać mojej autorskiej metody „Uzdrawianie Duszy” która pomoże Ci szybciej przemienić negatywne emocje na najgłębszych poziomach.

Po przepracowaniu negatywnych emocji Twoja dusza poczuje się szczęśliwa a to na poziomie fizycznym oznacza, że Twoje życie przejdzie transformację. Pozbędziesz się kłopotów, trudności i zaczniesz być radosny i promienny. Twoje życie odmieni się na lepsze. Będziesz mieć fajniejszy kontakt z rodziną i z innymi ludźmi, bardziej pokochasz siebie, otworzysz się na świat, jego dobro i miłość. Twoje ciało zacznie szybciej wracać do zdrowia.

Czas sesji to 1,5 godziny.
Cena to £65 lub 350zł płatne na konto bankowe przed sesją.
Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
pl_PLPolish