Autorski program

„NASZ CUD”

PROGRAM WSPOMAGAJĄCY ENERGETYCZNIE ZAJŚCIE W CIĄŻĘ

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkie pary do mojego nowatorskiego programu „Nasz Cud” który wspomaga energetycznie zajście w ciążę.

Oznacza to, że dzięki niemu może spełnić się Wasze największe marzenie – powiększenie rodziny.

Od dłuższego czasu staracie się o dziecko ale nie możecie zajść w ciążę. Lekarze twierdzą, że wszystko jest w porządku i że jesteście zdrowi i nie powinno być żadnych problemów a jednak od wielu miesięcy bądź nawet lat nie macie dzieci. W takim wypadku najprawdopodobniej są blokady energetyczne które trzeba znaleźć i usunąć.

Program „Nasz Cud” stworzyłam z myślą o wszystkich osobach które pragną zostać rodzicami ale mają wewnętrzny opór i blokady. Sesje to praca na głębokich poziomach podświadomości na których przyjrzymy się wszystkim negatywnym emocjom które wstrzymują Wasze zajście w ciążę. Popracujemy z Waszymi traumami i ciężkimi przeżyciami. Oczyścimy relacje z rodzicami oraz zajrzymy do Waszych rodów. Popracujemy również z Waszymi przekonaniami dotyczącymi posiadania dzieci jak i sprawdzimy czy macie wystarczająco mocno wiary w to, że będziecie dobrymi rodzicami.

Sesje są podzielone na sesje indywidualne i wspólne: 4 sesje dla kobiety, 4 dla mężczyzny i 4 wspólne.
Na sesjach indywidualnych będziemy pracować nad zmianą negatywnych emocji, traum i blokad natomiast na sesjach wspólnych użyjemy Uniwersalną Energię Reiki. Reiki jest to uzdrawiająca energia której zadaniem jest zniesienie wszystkich blokad oraz wprowadzenie harmonii i radości do życia. Jest bardzo skuteczna i bezpieczna. Reiki będzie uzdrawiało to co Was wspólnie powstrzymuje przed zostaniem rodzicami. Energia ta również będzie uzdrawiać Wasze dusze, ciała i emocje. Popłynie do przeszłości i tam gdzie problem z zajściem w ciążę pojawił się po raz pierwszy. Będzie również wpływać na wszystkie blokady w Waszych ciałach.

Sesje te można również przeprowadzać gdy jesteście w trakcie leczenia medycznego i np. bierzecie leki. Sesje ze mną to praca z emocjami w podświadomości a sesje Reiki wspomagają leczenie standardowe dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań aby połączyć leczenie konwencjonalne z niekonwencjonalnym.

Każda para jest inna i ma inne problemy dlatego po dokładnym przyjrzeniu się Waszym duszom może okazać się, że jedno z Was będzie potrzebowało więcej sesji a drugie mniej. 12 spotkań jest to minimum pracy dla pary.

Jeżeli jesteś singielką która chciałaby zostać mamą a tak się nie stało w poprzednich związkach z niewytłumaczonych przyczyn i chciałabyś popracować nad sobą energetycznie również zapraszam Cię do tych sesji. Podczas pierwszego spotkania ustalimy dokładną ilość sesji i przebieg współpracy.

Czas każdej sesji to 1,5 godziny.
Cena 12 spotkań to £750 lub 4100zł płatne na konto bankowe przed rozpoczęciem współpracy.
Jest możliwość rozłożenia płatności na raty.
Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
pl_PLPolish