Sesje indywidualne

Sesje ustawień systemowych

Z całego serca chciałabym polecić Ci metodę ustawień systemowych na figurkach ponieważ daje nam możliwość zajrzeć w niewidzialne dynamiki rodowe i systemowe.

Sesje ustawień systemowych w piękny sposób pokazują w jakich uwikłaniach rodzinnych i pokoleniowych jesteśmy. To oznacza, że energia z rodu bądź energia jednej konkretnej osoby która należała do naszej rodziny jest z nami bardzo połączona i ma na nas ogromny wpływ. Sesja pozwala odnaleźć te połączenie i je zmienić tak abyś nie odczuwał dyskomfortu i negatywnych skutków tego przez co przeszli Twoi przodkowie.

Podczas sesji mogą pojawić się traumy, mocno strzeżone tajemnice i emocje które były w Twoim rodzie. Po wyrażeniu emocji i zrozumieniu co się wydarzyło Twoja świadomość zostanie przetransformowana a dzięki temu Twój problem również ulegnie przemianie pod warunkiem, że masz na to gotowość.

Praca na sesji polega na ustaleniu tematu i zagłębieniu się w dynamikę rodziny bądź danego problemu. Tematami do pracy mogą być: relacje rodzinne i partnerskie, zawodowe i finansowe, choroby i symptomy, traumy, uzależnienia, praca i wiele innych. Możesz ustawić wszystko to z czym masz problem, co Cię boli i co było dla Ciebie trudne. Począwszy od traum, uzależnień, poprzez niepowodzenia w życiu, biedę, wszelkiego rodzaju konflikty, brak miłości czy odrzucenie.
Przyczyna problemu odkryta przy pomocy metody ustawień systemowych może być zupełnie inna i wynikać z innych zdarzeń i emocji niż to gdzie prowadzą Cię konwencjonalne metody. Dlatego proszę bądź gotowy i otwarty na nieoczekiwane wiadomości.

Do pracy wykorzystuję figurki dzięki którym łatwiej będzie Ci zobaczyć dynamikę panującą w Twojej rodzinie jak i sam problem nad którym będziemy pracować. Podczas sesji wykorzystuję również słowa mocy które pomagają w przemianie świadomości i puszczeniu emocji. Ustawienia są wielopoziomowe czyli oczyszczają sytuacje i emocje z tu i teraz, zdarzenie które wydarzyło się w przeszłości jak i odczucia z nim związane oraz działają na cały ród. Pomagają oczyścić przeszłość tak by energia i emocje się wyciszyły i popłynęła zgoda, wybaczenie oraz zrozumienie problemu.

Dzięki sesjom ustawień systemowych możesz pomóc swojemu rodowi w przywróceniu ładu i porządku w rodzinie, z rodzicami, partnerem, dziećmi bądź bliskimi Ci osobami. Po przepracowaniu i puszczeniu negatywnych emocji możesz poczuć wdzięczność na bardzo głębokich poziomach. W momencie kiedy Twój ród bądź Twoja relacja z jedną z osób z rodziny zostanie uzdrowiona Twoje życie może się odmienić a Ty będziesz mógł w pełni wykorzystać swój potencjał i być znowu szczęśliwy a Twój problem po prostu zniknie.
Czas sesji to 1,5 godziny.
Cena to £65 lub 350zł płatne na konto bankowe przed sesją.
Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
pl_PLPolish