KURSY REIKI

KURS ZAAWANSOWANY

Z ogromną przyjemnością witam Cię ponownie w świecie Reiki. Skoro zaglądasz do poziomu zaawansowanego oznacza to, że jesteś już po pierwszym kursie i chciałbyś dalej pogłębiać swoją wiedzę o Reiki.

Jak już wiesz Reiki jest to sztuka uzdrawiania i rozwoju duchowego zwana Uniwersalną Energią Życia. Uzdrawia na poziomie duszy, umysłu i ciała. Jej głównym celem jest zniesienie wszelkich blokad energetycznych bez względu na to gdzie się znajdują czy jest to ciało czy emocje oraz wprowadzenie harmonii i szczęścia do życia.

Energia Reiki redukuje ból i stres, mocno wycisza, uspakaja i koi. Może pomóc zmniejszyć napięcie, lęk i depresje. Pomaga przy wszystkich chorobach w tym somatycznych i przewlekłych. Zwiększa siły witalne oraz podnosi odporność całego organizmu. Jest bardzo wskazana po operacjach.

Praktyka Reiki przede wszystkim pomoże Ci transformować Twoje życie, odzyskać spokój ducha i uzdrowić ciało. Wspomoże również w osiągnięciu marzeń i przywróci chęć do życia. Może uzdrowić Twój związek i relacje z innymi osobami. Reiki pomoże Ci w rozwoju duchowym, pokochaniu siebie i i innych. Wystarczy tylko abyś regularnie robiła auto-zabiegi.

Kurs II-go stopnia pogłębi Twoją wiedzę o filozofii, historii i teorii Reiki. Dzięki symbolom, które pojawiają się na tym poziomie będziesz mógł szybciej i z większą siłą przesyłać tą energię. Nauczysz się również wysyłać Reiki na odległość, uzdrawiać przeszłość i ładować przyszłość. Będziesz mógł wspomóc swój proces zdrowienia, przemiany życia i osobisty rozwój który dzięki Reiki będzie dużo szybszy. Na tym poziomie będziesz pracować przede wszystkim na płaszczyźnie mentalnej. Po ukończeniu tego kursu będziesz znacznie szybciej uzdrawiać jak i również będziesz mieć dużo lepsze połączenie z własną intuicją.

Dzięki temu kursowi jeszcze bardziej połączysz się z energią Reiki co pomoże Ci dużo szybciej odmienić swoje życie na każdym poziomie pod warunkiem, że będziesz ją praktykował.

Kurs ten zawiera wiedzę z obu linii wschodniej Usui Reiki Ryoho jak i linii zachodniej Usui Shiki Ryoho.

Kurs podstawowy ma 12 modułów:

1. Wprowadzenie symboli, mantr i kotodamas
2. Ceremonia dostrojenia
3. Uzdrawianie na odległość
4. Uzdrawianie w czasie
5. Uzdrawianie emocjonalne i mentalne
6 . Intuicyjne techniki uzdrawiania
7 . Techniki oczyszczania energetycznego
8. Zaawansowana medytacja i technika oddechu
9. Jak przeprowadzić sesję
10. Profesjonalna działalność Reikowca
11. Etyka Reikowca i zasady BHP
12. Ćwiczenia

Jest to 2-dniowy kurs weekendowy.
Zaczyna się o godzinie 9:30am UK czasu.
Kurs stacjonarny odbywa się w Crawley, Anglia.
Kurs kosztuje £250 lub 1350zl płatne na konto bankowe przed kursem. Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
W cenę wliczony jest skrypt.
Jest możliwość umówienia się na kurs indywidualny.
pl_PLPolish