Sesje indywidualne

Sesje REIKI

Z ogromną przyjemnością chcę Ci przedstawić metodę uzdrawiania Reiki, która została przekazana przez dr Mikao Usui.

Reiki jest to Uniwersalna Energia Życia. Uzdrawia na poziomie duszy, umysłu, emocji i ciała. Jest bardzo skuteczna i bezpieczna. Jej głównym zadaniem jest zniesienie wszelkich blokad oraz wprowadzenie harmonii i radości do Twojego życia tak abyś znowu poczuła się szczęśliwa, przepełniona miłością i zdrowiem.

Energia Reiki może pomoc w redukcji stresu, mocno wycisza, uspakaja i koi. Zmniejsza napięcie, lęk i depresję. Wspomaga w obniżeniu bólu fizycznego i migreny. Wspiera w powrocie do zdrowia przy wszystkich chorobach w tym somatycznych i przewlekłych. Zwiększa siły witalne oraz podnosi odporność całego organizmu. Jest szczególnie wskazana przed i po operacjach ponieważ operowane osoby nie zapadają na pooperacyjną depresję jak i ich ciała nie odrzucają przeszczepionych narządów.

Pomoże Ci również przy infekcjach, przy problemach z jelitami i żołądkiem, astmą czy alergią. Wspomaga w pokonaniu uzależnień. Korzystnie wpływa na bezsenność. Wspiera oczyszczeniu Twojego ciała z toksyn. Może też zmniejszyć negatywne działanie leków, w tym skutki uboczne chemioterapii i radioterapii. Jest pomocna przy leczeniu wszystkich chorób, między innymi: rak, różne problemy z sercem włącznie z zawałami, autyzm, choroba Parkinsona, prostata, problemy z jajnikami, ataki paniki…

Sesje Reiki również pomogą Ci transformować Twoje życie, odzyskać spokój ducha i jasność myślenia. Reiki otworzy Twoje serce na miłość i pozwoli odejść emocjonalnemu bólowi. Wspomoże Cię również w osiągnięciu marzeń i przywróci Ci chęć do życia. Wprowadzi do Twojego życia balans. Wspomoże Cię również w rozwoju duchowym, pokochaniu siebie jak i innych.

Jedna czy dwie sesje wyciszą Cię i poczujesz się mocno zrelaksowana ale jeżeli masz jakiś większy problem zaleca się serię sesji. Jest polecana dla wszystkich osób: dzieci w tym niemowlęta, młodzież, dorosłe osoby, kobietom w ciąży i ludzi w podeszłym wieku.

Sesje Reiki mogą być robione osobiście lub na odległość z dokładnie takim samym skutkiem.

Cena sesji 1h to £45 lub 250zł.
Cena sesji 30 minutowej to £30 lub 165zł.
Proszę o uiszczenie opłaty na konto bankowe przed sesją oraz podesłanie potwierdzenia wpłaty.
pl_PLPolish