Sesje indywidualne

Sesje biznesowe

Serdecznie zapraszam Cię do sesji biznesowej na której przyjrzymy się od strony energetycznej dlaczego Twoja firma nie działa w taki sposób jakbyś tego chciał.

Właśnie zauważyłeś, że Twój interes gorzej funkcjonuje mimo tego, że nic nie zmieniłeś. Być może jest gorsza sprzedaż a tym samym mniejsze zarobki. Kontrahenci nagle zaczęli się wycofywać. Atmosfera między pracownikami nie jest najlepsza. Musisz siedzieć po godzinach i nadrabiać zaległości mimo tego, że nigdy wcześniej tak nie było. Czujesz, że Twoja firma wysysa z Ciebie całą Twoją energię. Być może myślisz o zamknięciu swojej działalności mimo tego, że kiedyś bardzo ją kochałeś i dawała Ci wiele radości, satysfakcji i dobrego zarobku.

Twoją firmę buduje Twoja osobista energia i przekonania dlatego fundamentem pracy podczas sesji jest popracować z Twoją podświadomością oraz oczyścić wszystkie energetyczne blokady. Będziemy pracować na wielu płaszczyznach. Przerobimy niewspierające przekonania i traumy. Sprawdzimy w jakich emocjach wychowałeś się i dorastałeś bo one wciąż mają na Ciebie wpływ. Zajrzymy czy tragedie z Twojego rodu mają wpływ na Twój biznes.

Przyjrzymy się czy negatywne przeżycia z innych wcieleń mają wciąż oddziaływanie na Twoje obecne życie a przez to również na Twoją działalność biznesową. Poszukamy blokad które tworzą problemy w Twojej firmie.

Do uzdrawiania będę używać mojej autorskiej metody „Uzdrawianie Duszy” która pomoże Ci szybciej przemienić negatywne emocje.

Sprawdzimy dlaczego Twój biznes nie przynosi dochodów a klienci odchodzą. Przeanalizujemy jak działa współpraca Twojej firmy z kontrahentami. Przyjrzymy się relacjom wśród pracowników. Pozdejmuję wszystkie energetyczne blokady. Oczyszczę firmę z zazdrości i zawiści ludzi a jeżeli są na nią rzucone uroki czy klątwy to zostaną zdjęte a Twój biznes zostanie zabezpieczona.

Jeżeli masz kilka problemów w firmie będziesz potrzebować kilku sesji.

Czas sesji to 1,5 godziny.
Cena to £90 lub 500zł płatne na konto bankowe przed sesja.
Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty na konto.
pl_PLPolish