Sesje indywidualne

Sesje telegonii

Serdecznie zapraszam Cię na sesję oczyszczenia telegonicznego dzięki której zdecydujesz kto naprawdę będzie ojcem Twojego dziecka.

Pierwszy seksualny partner kobiety staje się ojcem genetycznym jej przyszłego dziecka bądź dzieci. Oznacza to, że jeżeli kobieta będzie miała dziecko z innym partnerem niż jej pierwszy seksualny mężczyzna to dziecko będzie miało cechy charakteru bądź wygląd pierwszego mężczyzny z którym uprawiała seks.

Sesja telegonii pomoże oczyścić Twoją matrycę z energii Twojego pierwszego seksualnego mężczyzny tak aby Twój mąż bądź mężczyzna z którym będziesz chciała założyć rodzinę był w 100% ojcem Waszego dziecka.

Po pierwszym seksualnym stosunku Twoja energia zmieniła się czyli połączyła się z energią Twojego partnera. Dlatego jeżeli chcesz założyć rodzinę z innym mężczyzną niż z tym z którym spałaś po raz pierwszy bardzo polecam sesję oczyszczenia telegonicznego.

Sesja ta pomoże Ci oczyścić Twoją matrycę na dwóch poziomach: energetycznym i fizycznym.

 

  • Na poziomie energetycznym gdy dwoje ludzi kocha się zachodzi wymiana energii. Kobieta dostaje od mężczyzny różnego rodzaju emocje z jego traum, przeżyć oraz jego wewnętrzną energię. Oczywiście dostaje również dobrą energię jeżeli jej seksualny partner taką posiada. My na sesji zajmiemy się tylko niekorzystną energią. Będę uzdrawiać Cię z tych negatywnych emocji które dostałaś od mężczyzny przy pierwszym akcie miłosnym.
  • Na poziomie fizycznym pierwszy seksualny mężczyzna zaprogramowuje ciało kobiety a w szczególności miednicę w jego „fizyczność”. A więc dziecko może mieć wiele jego cech charakteru a nawet jego wygląd. Będzie również połączone z nim i jego rodem na poziomie energetycznym. Tutaj będę oczyszczać Twoją matrycę i miednicę z energii mężczyzny z którym kochałaś się po raz pierwszy tak aby Twoje przyszłe dziecko było w 100% dzieckiem Twojego wybranka.
Sesja trwa 1,5 godziny.
Cena to £80 lub 450zł płatne na konto bankowe przed sesją.
Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
pl_PLPolish