Sesje indywidualne

Harmonizacja czakr

Zapraszam Cię serdecznie na sesję harmonizacji czakr dzięki której odzyskasz energię jak i poprawisz swoje życie na wielu płaszczyznach.

Czakry spełniają bardzo ważną funkcję w energetyce człowieka. Są odpowiedzialne za wtłoczenie życiowej energii do Twojego ciała i do poszczególnych organów wewnętrznych. Dlatego jest tak ważne aby dbać o ich kondycję. Są w ciągłym ruchu – przesuwają się, wirują i kręcą. Gdy są zabrudzone, przeładowane lub przymknięte powodują choroby, problemy oraz dysharmonię ciała, umysłu i ducha. Możesz wtedy odczuwać różnego rodzaju niepowodzenia, np. brak miłości, pieniędzy, problemy zdrowotne… Możesz również nie czuć swojej intuicji czy np. radości z życia. Ponad to możesz czuć się wyobcowana, smutna, nie chciana i nie kochana. Dodatkowo możesz nie mieć sił do działania, chować się w domu i unikać swojej rodziny bądź znajomych.

Zrównoważone i harmonijnie działające czakry usuwają strach, dają poczucie bezpieczeństwa i otwierają na ludzi. Dają wewnętrzny spokój, rozjaśniają umysł i pozwalają lepiej usłyszeć intuicję. Sprawią, że wraca ochota do działania i wewnętrzna radość. Po prostu wszystko w życiu układa się pomyślnie a Ty sam czujesz się wyśmienicie.

Każda czakra odpowiada za inne emocje dlatego tak ważne jest żeby co jakiś czas je oczyszczać i po prostu się o nie zatroszczyć. Jeżeli chorujesz również powinieneś się zająć swoimi czakrami gdyż każda z nich wpływa bezpośrednio na przypisane do niej organy.

Jeżeli czujesz, że powinieneś zaopiekować się swoimi czakrami albo, że utknąłeś w jakimś miejscu a Twoje myśli krążą koło jednaj z nich to jest ten czas abyś je oczyścił.
Czas sesji 1 godzina.
Cena to £55 lub 300zł płatne na konto bankowe przed sesją.
Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
pl_PLPolish