Sesje oczyszczające

Sesje oczyszczające ludzi

Serdecznie zapraszam Cię do oczyszczenia energetycznego dzięki któremu poczujesz przypływ pozytywnej energii.

Czasami jest tak, że nagle nie masz siły do działania i nic Ci się nie chce. Zamiast spędzać czas ze swoją rodziną czy przyjaciółmi zamykasz się w domu i nic nie robisz. Straciłeś radość życia i motywacje do działania. Jesteś apatyczny, smutny i przygnębiony. Czujesz, że jest Ci ciężko na duszy a Twoja energia po
prostu ucieka. Może też często po rozmowie z jakąś osobą czujesz się całkowicie wypompowany z energii. Może być też tak, że od jakiegoś czasu masz pecha i czujesz, że ktoś rzucił na Ciebie urok, klątwę lub Cię przeklął. Być może odczuwasz na sobie energie zazdrości która hamuje Twoje działanie lub czujesz się mało atrakcyjny mimo tego, że zawsze podobałeś się sobie.

Oczyszczenie energetyczne pomoże Ci pozbyć się z nagromadzonej negatywnej energii. Podczas sesji odetnę wszystkie podpięcia energetyczne wraz z toksycznymi osobami. Oczyszczę Cię z rzuconych uroków, przekleństw i klątw. Zdejmę również klątwy rodowe. Odetnę i odprowadzę dusze zmarłych osób. Zdejmę pieczęcie kościelne. Odetnę energię zazdrości. Cały proces zakończę zharmonizowaniem Twojej energii i zabezpieczę Cię.
Dzięki energetycznemu oczyszczeniu odzyskasz radość życia i chęć do działania. Otworzysz się na miłość i na wszystko co jest dla Ciebie najlepsze.

Przyciągniesz do siebie dużo pozytywnej energii która z Tobą zostanie bo będziesz miał na nią miejsce w swoim polu energetycznym. Pech który Cię prześladował zniknie. Poczujesz, się lekko i wspaniale.

Czas trwania sesji to 1,5 godziny.
Cena £65 lub 350zł płatne na konto bankowe przed sesją.
Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
pl_PLPolish