Sesje oczyszczające

Sesje oczyszczające domy i inne pomieszczenia

Zapraszam Cię serdecznie na sesję podczas której zajmiemy się energetyką Twojego domu i ziemi na której jest wybudowany.

W niektórych pomieszczeniach czujemy się bardzo komfortowo, fajnie i bezpiecznie. Z innych chcemy jak najszybciej wyjść a wręcz czasami nawet uciec. Przestrzenie w których przebywamy tj. nasze mieszkania, domy, biura w których pracujemy mają na nas bardzo duży wpływ.

Pomieszczenia mają pamięć sytuacji które się w nich wydarzyły, wszystkie kłótnie, nieszczęścia czy energie chorób zostają w murach w których mieszkamy.

Energie które są nagromadzone w naszych przestrzeniach mogą blokować nam przepływ obfitości w różnych strefach naszego życia. Powodują, że czujemy się zmęczeni, rozdrażnieni, odbierają nam siły witalne, kreatywność, blokują przepływ finansowy, często popadamy w konflikty z innymi mieszkańcami, zapadamy na choroby z niewiadomych przyczyn czy doświadczamy paranormalnych zjawisk.

Czasami czujemy też jakby jeszcze ktoś niewidzialny z nami przebywał w naszym domu. Czujemy się nie komfortowo, przestraszeni i obserwowani. Po prostu możesz mieć duszę w swoim domu
Sesja oczyszczająca energetycznie pozwoli oczyścić przestrzeń z negatywnych energii, blokad, klątw, uroków, dusz zmarłych osób oraz energii poprzednich właścicieli. Dzięki temu oczyszczeniu Twoja przestrzeń napełni się pozytywną energią która będzie Cię wspierać w odpoczynku, wspomagać w działaniu i pozwoli na przepływ obfitości w każdej sferze.

Takie oczyszczenie pomieszczenia można zrobić na odległość ze względu na to, że wszystko stworzone jest z energii dlatego nie muszę osobiście odwiedzić Twojego domu czy mieszkania. Będę potrzebowała plan domu z pietrami oraz gruntem lub plan mieszkania czy innego pomieszczenia do oczyszczenia. Możesz narysować go ręcznie i zaznaczyć drzwi i okna.
Czas sesji to 1 godzina.
Cena £65 lub 350zł płatne na konto bankowe przed sesją.
Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
pl_PLPolish