Autorski program

Pokonać uzależnienie

Serdecznie zapraszam Cię do programu „Pokonać uzależnienie”.

Program ten przeznaczony jest dla osób które mają problem z wszelkimi uzależnieniami jak na przykład z alkoholem, pracą, seksem, hazardem, itd. Uzależnienie pojawia się w momencie kiedy człowiek został mocno skrzywdzony i zamknął się na te emocje.

W momencie skrzywdzenia bądź jakiś czas po nim człowiek przekierowuje swoją uwagę na coś co daje mu ulgę, zapomnienie i odskocznię np. może to być stan upojenia alkoholowego, haj narkotykowy bądź uznanie i podziw w pracy które często zmieniają się w pracoholizm. Często bywa tak, że osoba uzależniona nie zdaje sobie sprawy, że się uzależniła do momentu kiedy jego/jej życie zaczyna się walić.

Program „Pokonać uzależnienie” przeznaczony jest dla osób które zdają sobie sprawę, że potrzebują pomocy i wyrażają zgodę i chęć na pracę nad swoimi emocjami i słabościami.

Sesje podzielone są na dwa rodzaje:
  • Pierwszy rodzaj sesji to praca z Twoimi emocjami które doprowadziły do uzależnienia czyli będziesz przepracowywać swoje negatywne emocje, blokady i traumy. Zajrzymy również do Twojej relacji z rodzicami i sprawdzimy co się wydarzyło w Twoim rodzie. Popracujesz również nad samoakceptacją i miłością do siebie. Do uzdrowienia będę również używać mojej autorskiej metody „Uzdrawianie Duszy” która pomoże Ci szybciej przemienić negatywne emocje.
  • Drugi rodzaj sesji to Reiki dla uzależnionych. Podczas tych sesji energia Reiki będzie pracowała dla Ciebie i uzdrawiała Twoją duszę na bardzo głębokich poziomach. Ty w tym czasie będziesz wypowiadał afirmację która pomoże Ci w pokonaniu uzależnienia.

Oba rodzaje sesji będą naprzemienne. Pracę zaczniemy od sesji z Twoimi emocjami potem sesja Reiki dla uzależnionych następnie sesja z emocjami i znowu sesja Reiki dla uzależnionych itd.

Minimalna ilość sesji to 12 spotkań. Aczkolwiek każdy jest inny i może się zdarzyć, że będziesz potrzebować większą ilość sesji. Wszystko jest uzależnione od tego ile traum doświadczyłeś i jak szybko Twoja dusza będzie puszczała negatywne emocje. Również poziom uzależnienia wpływa na to ile sesji będziesz potrzebować.

Czas każdej sesji to 1,5 godziny.
Cena 12 spotkań to £650 lub 3550zł płatne na konto bankowe przed rozpoczęciem współpracy.
Jest możliwość rozłożenia płatności na raty.
Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
pl_PLPolish