Sesje dla uczniów i studentów

Serdecznie zapraszam Cię do sesji dla uczniów, studentów oraz wszystkich którzy będą zdawać egzaminy aby przebiegły w spokojnej atmosferze z jak najlepszym dla Ciebie rezultatem.

Sesje te wspomagają naukę, poprawiają koncentrację oraz ułatwiają zdanie egzaminów teoretycznych i praktycznych. Pomagają również uporać się z wszystkimi negatywnymi emocjami i przeżyciami dotyczącymi nauki i szkoły.

Sesje te są przeznaczone dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich, studentów oraz wszystkich osób które będą zdawały jakiekolwiek egzaminy w tym np. na prawo jazdy.

Sesje dla uczniów szkół podstawowych i średnich

Podczas tej sesji przyjrzymy się dlaczego Twoje dziecko ma problemy z koncentracją, zapamiętywaniem i zdawaniem egzaminów. Mogą to być negatywne emocje związane z nauką, niewspierające przekonania dotyczące nauki i szkoły, traumy, relacje z rodzicami, być może trauma rodowa bądź wydarzenia z innych wcieleń.

Jeżeli Twoje dziecko ma problemy w szkole, jest przygnębione, smutne i nie chce do niej chodzić to oznacza, że coś niefajnego wydarzyło się. Być może dowiedziałeś się, że jest prześladowane i jest stosowany na nim mobbing. Te sesje mogą mu bardzo pomóc w przemianie jego emocji. Jeżeli dziecko ma jakiś konflikt z nauczycielem, czuje, że się na niego „uwziął” również oczyścimy te emocje energetycznie. Jeżeli Twoje dziecko ma wiele sprawdzianów w krótkim czasie i nie ma siły do nauki lub jest bardzo do niej zniechęcone ze względu na zbyt dużą ilość materiału do opanowania te sesje również pomogą mu w wyciszeniu się, skupieniu, lepszej nauce i łatwiejszym zdaniu egzaminów.
Na sesji przyjrzymy się wszystkim negatywnym emocjom i będziemy je uzdrawiać tak aby Twoje dziecko nabrało chęci do nauki i chodzenia do szkoły.

Sesje dla studentów i osób zdających inne egzaminy

Jeżeli jesteś studentem i masz problem z nauką, koncentracją i zdaniem egzaminów serdecznie zapraszam Cię do tej sesji.

Masz sesję egzaminacyjną i brakuje Ci sił do nauki. Czujesz, że jakiś wykładowca „uwziął” się na Ciebie ta sesja zdecydowanie jest dla Ciebie.

Podczas sesji dostaniesz doładowanie energetyczne abyś miał więcej siły i motywacji do nauki. Przyjrzymy się Twojemu problemowi na wielu płaszczyznach. Zajrzymy do Twoich przekonań które mogą być niewspierające i hamować Cię w nauce. Sprawdzimy Twoją relację z wykładowcą i ją oczyścimy jeżeli tego będzie potrzebować. Oczyścimy również negatywne emocje dotyczące nauki. Zajrzymy też do Twojego rodu i sprawdzimy czy się tam nie zadziały jakieś tragedie które mogą mieć cały czas wpływ na Ciebie i Twoją naukę. Zajrzymy też do Twojej relacji z rodzicami i sprawdzimy czy przypadkiem nie wywierają na Tobie zbyt dużej presji.

Sesje te sprawią, że łatwiej i szybciej będziesz się uczyć, wewnętrznie będziesz spokojniejszy a egzaminy przejdziesz łagodniej z lepszym rezultatem.

Sesje te są również dedykowane wszystkim osobom które mają różnego rodzaju egzaminy teoretyczne jak i praktyczne i chciałyby wspomóc siebie w tym procesie. Sesje pomogą Ci odnaleźć blokady i je przepracować a jeżeli są w Twojej podświadomości jakieś emocje które stopują Cię przed zdaniem egzaminu nad nimi również popracujemy.
Sesje bardzo wspomagają naukę, koncentrację oraz sprawiają, że egzaminy przechodzi się spokojniej. Jednakże pamiętaj, że na poziomie fizycznym nadal musisz się przygotować do egzaminów i po prostu pouczyć się teorii.

Czas sesji to 1,5 godzina.
Cena £55 lub 300zł płatne na konto bankowe przed sesją.
Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
pl_PLPolish