Sesje oczyszczające

Oczyszczenie z połączeń seksualnych

Serdecznie zapraszam Cię do sesji oczyszczenia z połączeń seksualnych gdzie odetnę od Ciebie wszystkich Twoich seksualnych partnerów. Przyjrzymy się również Twoim problemom dotyczącym nadużyć bądź wykorzystań seksualnych.

Sesja ta przeznaczona jest dla wszystkich osób które miały kilku lub wielu partnerów seksualnych. Uprawianie miłości lub zwykły seks energetycznie łączy ludzi najmocniej dlatego warto oczyścić się z tych połączeń.

Jeżeli jesteś po rozstaniu a wciąż nie możesz zapomnieć swojego byłego partnera warto abyś oczyściła się właśnie z połączeń seksualnych. Jeżeli chciałabyś poznać nowego mężczyznę ale Ci się to nie udaje bądź poznajesz mężczyzn ale z jakiś nieznanych przyczyn szybko znikają z Twojego życia i Wasze relacje nie stają się trwalsze i dłuższe to może być to winą tego, że nowy wybranek czuję energię Twojego poprzedniego chłopaka bądź byłych partnerów. Dlatego ten nowy mężczyzna np. może nie mieć ochoty na bliższe uniesienia i głębszą relację bądź spotyka się z Tobą tylko dla seksualnych uniesień.

Sesja ta jest również dla osób które przeżyły przemoc seksualną pod każdą jej postacią. Zajrzymy do Twoich skrzywdzonych emocji i popracujemy z nimi. Oczyszczę Cię z energii gwałtu i nadużyć seksualnych tak abyś jak najszybciej mogła dojść do siebie, znowu zaufała mężczyznom i zaczęła się cieszyć życiem w tym seksualnym.

Jeżeli w Twojej rodzinie, również tej dalszej było kilka gwałtów lub molestowania seksualne ta sesja również jest dla Ciebie. Oczyszczę Twój ród z tej ciężkiej energii tak aby następne pokolenia nie musiały przechodzi przez ten sam dramat.

Sesje te są również dla osób które są w trakcie rozwodu bądź po rozwodzie i były mąż przekroczył granice seksualne. Warto oczyścić emocje i ciało z połączeń z nim abyś mogła szybciej dojść do siebie i zacząć znowu ufać przyszłemu partnerowi.

Czas trwania sesji to 1,5 godziny.
Cena £70 lub 400zł płatne na konto bankowe przed sesją.
Proszę o podesłanie potwierdzenia wpłaty.
pl_PLPolish