Od dawna zastanawiałam się co jest ważniejsze: dusza czy ciało. Czy emocje są ważne i jak bardzo na nas wpływają? Jakie są przyczyny chorób i jak skutecznie je wyleczyć? Dlaczego osoby mające podobne życie zupełnie inaczej wracają do zdrowia, niektórzy szybko i łatwo a inni latami. U niektórych choroba wraca a u innych nie a jeszcze inni chorują całe życie. Są też osoby które w ogóle nie chorują lub szybko wracają do zdrowia.

Dziś już wiem, że przyczyna choroby tkwi głęboko w naszych emocjach tych niewyrażonych.

Czytałam wiele artykułów i książek na temat uzdrawiania i trafiłam na książkę która potwierdziła moje przypuszczenia. W życiu najważniejsze są emocje. To właśnie one wpływają na nasze ciało i samopoczucie. Dr Gilbert Renaud w swojej książce pod tytułem „Recall healing totalna biologia” opisał około 800 chorób z jakich nieprzepracowanych emocji powstają.

Współcześni lekarze nie zadają pytań: co się ważnego wydarzyło w życiu chorego, z jakimi przeżyciami i emocjami się boryka. Pytają się tylko o to: z jakimi problemami przyszedł do nich chory. Czyli skupiają się skutkach choroby a nie na ich przyczynach. Chcą uzdrawiać te problemy nie zdając sobie sprawy z tego, że żeby ktoś całkowicie wyzdrowiał i choroba nie wróciła powinien również skupić się na emocjach pacjenta.

Jeżeli ktoś przeżył traumę, stracił jednego z rodziców gdy był mały, narzeczona odeszła z dnia na dzień, stracił dziecko itd. to te emocje nadal są w nim. Jeżeli strata bliskiej osoby bądź inna trauma nie zostały przepracowane w żaden sposób czyli emocje nie zostały wyrażone pewnego dnia będą chciały same się uwolnić. Jesteśmy tak stworzeni, że te negatywne emocje będą chciały wyjść z nas poprzez choroby. Dlatego leczenie powinno być na wielu płaszczyznach:

 1. wszystkie negatywne, niewyrażone emocje powinny zostać wypowiedziane i przepracowane
 2. wszystkie tajemnice powinny zostać wypowiedziane na głos
 3. zmienić tryb życia
 4. zmienić dietę
 5. zmienić sposób myślenia na pozytywny o sobie i o życiu
 6. chora osoba powinna mieć powód aby żyć dalej
 7. wprowadzić zioła i suplementy
 8. wprowadzić ruch, ćwiczenia, spacery
 9. mieć pasje i hobby
 10. kochać, mieć wspierającą rodzinę

Najlepszym sposobem na wyzdrowienie jest połączenie wiedzy medycznej z metodami uzdrawiania niekonwencjonalnego i przede wszystkim przepracować emocje. Jest wiele metod do pracy z emocjami. Ja proponuję Ci moją autorską metodę pracy z duszą w której pomogę Ci przerobić emocje na różnych poziomach:

 • inne wcielenia
 • ród
 • praca z rodzicami
 • praca z przekonaniami
 • praca z wewnętrznym dzieckiem tak aby pokochać siebie

Jeżeli na którymś z tych poziomów mamy problemy, konflikty, czujemy się niekochani, niechciani, niezauważeni, jeżeli ktoś nas skrzywdził i wykorzystał, jeżeli nie zostaliśmy potraktowani z szacunkiem, jeżeli nigdy nikomu nie powiedzieliśmy o tych przeżyciach to pewnego dnia te emocje będą chciały się uwolnić. Być może już chorujesz. Dlatego zapraszam Cię serdecznie na sesję aby przepracować ból, żal i inne negatywne emocje.

Również oferuję sesje Reiki. Reiki to energia która płynie tam gdzie jest najbardziej potrzebna w danym momencie na poziomie duszy, umysł, emocji i ciała. Energia ta harmonizuje każdy aspekt życia. Jej głównym zadaniem jest zniesienie wszelkich blokad energetycznych bez względu na to gdzie się znajdują. Pomaga na depresję, stres i wszystkie choroby z nim związane, brak siły i chęci do życia, wyczerpanie, ból, alergie, ataki paniki, problemy z żołądkiem i jelitami i bezsenność. Pomaga również podczas leczenia raka, problemów z sercem, problemów z autyzmem, problemy hormonalne. Jest bardzo wskazana przed i po operacji. Jej zastosowanie jest ogromne.

Serdecznie zapraszam na sesje Osobiste w Crawley UK bądź na odległość które mają ten sam skutek.

Z miłością,
Joanna Osuch
kontakt: (+44) 7506136204

pl_PLPolish