Sesje indywidualne

Wierzę, że wszystkie problemy człowieka zaczęły się z negatywnych i nieprzepracowanych przeżyć i emocji, które w nieświadomy sposób cały czas działają na niego, dlatego trzeba wrócić tam gdzie pojawiły się one po raz pierwszy i je zmienić poprzez zrozumienie, zaakceptowanie i wybaczenie tego co się wydarzyło.

Dlatego popracuję z Tobą nad Twoimi negatywnymi emocjami, blokadami i traumami abyś mógł/a szybciej i sprawniej odmienić swoje życie na takie o jakim zawsze marzyłeś/aś. Popracuje też z Twoimi innymi wcieleniami, które wpływają na te życie tu i teraz. Są też problemy, traumy i tajemnice, które należy oczyścić w całym Twoim rodzie aby ich negatywne doświadczenia nie miały na Ciebie wpływu. Ważne jest też, abyś zmienił/a przekonania, które Ci nie służą a o których możesz w ogóle nie wiedzieć. Również, bardzo ważne jest przepracowanie wszystkich konfliktów i negatywnych emocji z rodzicami bo to z nimi miałeś/aś kontakt od samego początku Twojego istnienia na ziemi. Pomogę Ci również pokochać i zaakceptować siebie.                              Dodatkowo odetnę negatywną energię, podłączone dusze i byty. Mogę zdjąć z Ciebie klątwy, uroki i nałożone pieczęcie. Oczyścić Twoją przestrzeń w pracy bądź prywatną np. dom, mieszkanie, całą posesję. Mogę również oczyścić talizmany i kamienie oraz połączyć je z Tobą tak by Cię jeszcze lepiej chroniły i pomagały.

Przepracowane negatywne emocje mogą poprowadzić Cię tylko do szczęścia.

Sesje biznesowe

Jeżeli czujesz, że Twój biznes nagle przestał się rozwijać, utknął w „martwym punkcie” lub od samego początku nie jest łatwo i na dodatek zacząłeś/aś tracić kontrahentów należy sprawdzić Twoje negatywne emocje, blokady i traumy. Bardzo ważnym jest też przepracowanie przekonań, które mają ogromny wpływ na Twoją działalność. Dobrze byłoby też popracować nad strachem świadomym lub nieświadomym, który mocno hamuje rozwój Twojej firmy. Ważnym elementem jest również Twoje podejście do pieniądza i zarabiania. Należy też sprawdzić Twój ród czy nie było w nim wielkich strat majątkowych, konfliktów, tajemnic, które mogą cały czas wpływać na Ciebie niekorzystnie.

Pomogę Ci również oczyścić energetycznie negatywne emocje między wszystkimi pracownikami oraz między firmą i kontrahentami. Przygotuje energetycznie „pole firmy” dla nowych klientów. Oczyszczę energetycznie firmę i wszystko co do niej należy z negatywnej energii, zdejmę rzucone klątwy, uroki i złorzeczenia oraz nałożę ochronę przed takimi działaniami.  

Kiedy Twoja dusza jest pogodzona z przeszłością i nic jej „nie boli” Twoje życie a w tym firma będzie świetnie się rozwijać.

Sesje Reiki

Z wielką przyjemnością chcę Ci przedstawić metodę uzdrawiania Reiki, która została przekazana przez dr Mikao Usui. Jest to metoda uzdrawiania poprzez Uniwersalną Energię Życia. Energia ta harmonizuje każdy aspekt życia, płynie tam gdzie jest najbardziej potrzebna w danym momencie. Może to być dusza, umysł lub ciało. Jej głównym zadaniem jest zniesienie wszelkich blokad energetycznych bez względu na to gdzie się znajdują.

Sesje Reiki pomogą odzyskać Ci spokój ducha i wewnętrzną harmonię, chęć do życia i radość istnienia. Reiki otworzy Twoje serce na miłość i pozwoli odejść emocjonalnemu bólowi. Pomoże Ci połączyć się z Twoją intuicją i zrozumieć jaki jest Twój cel na ziemi. Pomoże Ci również zrelaksować się i usunąć stres. Oczyści Twoje ciało z toksyn i zbilansuje Twoje czakry. Poza tym pomoże przy leczeniu wszystkich chorób, zmniejszy Twój ból fizyczny. Dzięki tej energii możesz w dużo szybszym tempie wrócić do zdrowia. Jest szczególnie wskazana po operacjach. Również jest bardzo pomocna dla kobiet w ciąży i dzieci.

Sesje Reiki mogą być robione osobiście lub na odległość z dokładnie takim samym skutkiem. 

Sesja trwa 1 godzinę.

Reiki jest tą energią, która może odmienić i uzdrowić Twoje życie jeżeli tylko się na nią zdecydujesz.

Sesje ustawień systemowych

Z całego serca chciałabym polecić Ci sesje ustawień systemowych, których autorem jest Bert Hellinger. Ta metoda uzdrawia relacje, uwikłania rodzinne i wiele innych zależności.

Podczas sesji indywidualnej pomogę Ci odblokować energię i przywrócić ład i porządek w Twojej rodzinie, w relacjach z Twoimi rodzicami, bliskimi i samym sobą. Dzięki temu Twoje życie odmieni się a Ty będziesz mógł/a w pełni wykorzystać swój potencjał i być znowu szczęśliwy/a.

Na sesji możesz ustawić wszystko to z czym masz problem, co Cię boli i blokuje, to co było trudne lub wyparte. Począwszy od traum, uzależnień, odrzucenia, poprzez niepowodzenia w życiu, brak passy, biedę. Wszelkiego rodzaju konflikty, utratę bliskiej osoby, brak miłości. Można też uzdrawiać choroby, pracę czy finanse…

Sesja polega na mojej rozmowie z Tobą i spojrzeniu na to co trudne i zmianie Twojego wewnętrznego postrzegania tego tematu. Może ona nastąpić gdy masz gotowość do zmiany siebie i swojego życia poprzez akceptację i wybaczenie.

Mój rodzaj sesji systemowych nazywam „sesjami ustawień w ciszy” ponieważ to ja będę reprezentować Ciebie i przerabiać Twoje emocje, problemy, traumy… Będę je odczuwać lub po prostu „widzieć” w sobie a Ty w tym czasie będziesz się relaksować. Jeżeli jesteś wrażliwy/a na energię też będziesz ją czuć. Są osoby, które myślą, że nic nie odczuwają to nie ma większego znaczenia bo na poziomie energetycznym zmiany zachodzą a potem są widoczne w życiu fizyczny.

„Rozwiązanie pojawia się wtedy, gdy nasza miłość obejmuje wszystkich” – Bert Hellinger

Opis sesji – jak wygląda sesja ze mną

Sesja polaga na mojej pracy z Twoją duszą bez względu na to gdzie jesteś. Może być osobiście lub na odległość. Wszystko jest energią… Ty i ja również. Energia podąża tam gdzie skupimy nasze myśli, dzięki temu nie musimy być obok siebie. Ta forma sesji jest bardzo wygodna ze względu na to, że dzisiejszy świat wypełniony jest  wieloma zajęciami co wiąże się z maksymalnym wykorzystaniem czasu. 

Sesje na odległość odbywają się poprzez Skype, messenger lub whatsapp gdzie w ciągu kilku minut ustalimy nad czym będziemy pracować.

Do pracy wykorzystuję magię świec, które oczyszczą energię w Twoim otoczeniu. Dobrze byłoby gdybyś włączył/a sobie relaksującą muzykę.

Proszę o 1,5 godziny tylko dla Ciebie, aby dzieci Ci nie przeszkadzały a telefon został wyciszony.

Podczas sesji możesz poczuć ciepło lub chłód. Możesz zobaczyć kolory, obrazy z przeszłości lub przyszłości, poczuć energię w swoim ciele. Możesz również zasnąć i nie poczuć nic. Nie martw się, bez względu na to czy coś poczujesz czy nie zmiany zajdą. Proszę przez następnych kilka dni pij dużo wody, gdyż energia podczas sesji zostanie poruszona i w ten sposób pomożesz sobie usunąć starą energię.

Proszę bądź punktualny/a ze względu na innych klientów muszę skończyć o planowanej porze.

Proszę o uiszczenie opłaty przed sesją.

Sesje twarzą w twarz w tym momencie odbywają się tylko w Crawley w Anglii.

Życzę Ci cudownych przeżyć podczas przemiany Twojego życia.

Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się ze mną już teraz