Jeżeli chciałbyś wykorzystać swoje zainteresowania medycyną wschodu i odmienić swoje życie na szczęśliwe i pełne harmonii. Połączyć się sam ze sobą na głębokich poziomach jak i również całym wszechświatem oraz wkroczyć na ścieżkę rozwoju duchowego serdecznie zapraszam Cię na kursy. Wspólnie odkryjemy czym jest Reiki, jakie daje możliwości oraz jak przy jej wykorzystaniu pomóc innym. Dzięki moim kursom nabędziesz niezbędnej wiedzy i umiejętności tak byś mógł/a stosować terapię Reiki.

Kursy Reiki

Z ogromną przyjemnością chcę Ci przedstawić metodę uzdrawiania Reiki, która została przekazana przez dr Mikao Usui. Reiki jest to sztuka uzdrawiania i rozwoju duchowego zwaną Uniwersalną Energią Życia. Uzdrawia na poziomie duszy, umysłu i ciała. Płynie dosłownie tam gdzie jest potrzebna w danym momencie. Jej głównym zadaniem jest zniesienie wszelkich blokad energetycznych bez względu na to gdzie się znajdują czy jest to ciało czy emocje. Kursy Reiki przede wszystkim pomogą Ci transformować Twoje życie, odzyskać spokój ducha i zrozumieć kim jesteś. Dzięki niej możesz odnaleźć swój cel na ziemi. Reiki bardzo pomaga przy rozwoju duchowym. Jej głównym celem jest wprowadzenie harmonii i szczęścia do Twojego życia. Otwarciu Cię na miłość do siebie i innych. Pomoże Ci połączyć się z Twoją intuicją. Pomoże również odejść emocjonalnemu bólowi. Dzięki kursom będziesz mógł uzdrawiać siebie i innych. Reiki prowadzi do uzdrowienia różnego rodzaju dolegliwości i chorób, zwiększa siły witalne oraz podnosi odporność całego organizmu. Jest bardzo wskazana po operacjach.

I poziom - podstawowy​

Kurs I-go stopnia wprowadzi Cię do filozofii, historii i teorii Reiki. Wiedza jest połączona z praktyką. Po tym kursie będziesz wiedzieć jak uzdrawiać siebie i innych. Poziom podstawowy mocno skupia się na uzdrawianiu fizycznym ale również będziesz mógł/a wspomóc proces przemiany życia i osobistemu rozwojowi.    

Zdobyta wiedza może odmienić Twoje życie pod warunkiem, że  będziesz ją praktykować.  

Kurs obejmuje:

Cena również obejmuje:

II poziom - średniozaawansowany ​

Kurs II-go stopnia pogłębi Twoją wiedzę o filozofii, historii i teorii Reiki. Dzięki symbolom, które pojawiają się na tym poziomie będziesz mógł/a szybciej i z większą siłą przesyłać tą energię. Nauczysz się również wysyłać Reiki na odległość, uzdrawiać przeszłość i ładować przyszłość. Będziesz pracować przede wszystkim na płaszczyźnie mentalnym. Będziesz mógł/a wspomóc proces zdrowienia, przemiany życia i osobistemu rozwojowi o wiele szybciej.

Dzięki temu kursowi jeszcze bardziej połączysz się z energią Reiki co pomoże Ci dużo szybciej odmienić swoje życie na każdym poziomie pod warunkiem, że będziesz ją praktykował/a.

Kurs obejmuje:

Cena również obejmuje:

Między poziomem dla początkujących a średniozaawansowanym zaleca się 2-3 miesiące przerwy aby pozwolić duszy, ciału i umysłowi do przyzwyczajenia się do funkcjonowania na wyższym poziomie wibracyjnym oraz aby praktykant nabrał doświadczenia i wprawy w łączeniu się i przekazywaniu energii. Jednakże jeżeli student ma wysoką wibrację i jest już gotowy w takim wypadku można zmniejszyć odstęp między kursami.

III poziom – mistrzowski

Kurs III-go stopnia ugruntuje Twoją wiedzę na temat Reiki. Dzięki symbolowi mistrzowskiemu zostaniesz inicjowany na mistrza. Podczas tego kursu popracujesz nad sobą, swoją transformacją wewnętrzną i jeszcze bardziej połączysz się z energią. Jest to poziom duchowy, który pozwala odkryć swojego wewnętrznego mistrza. Zostaniesz inicjowany na nauczyciela i dzięki temu będziesz mógł/a sam/a inicjować innych. Dowiesz się również jak uczyć inne osoby.

Na tym poziomie możesz połączyć się z Reiki, jej wartościami i zasadami na najgłębszym poziomie. To ona może teraz poprowadzić Cię do najpiękniejszych i najlepszych możliwości w Twoim życiu, jeżeli tylko będziesz tego chciał/a pod warunkiem, że będziesz ją praktykował.

Kurs obejmuje:

Cena również obejmuje:

Między poziomem średniozaawansowanym a mistrzowskim zaleca się około 12 miesięcy przerwy aby pozwolić duszy, ciału i umysłowi do przyzwyczajenia się do funkcjonowania na jeszcze wyższym poziomie wibracyjnym oraz aby praktykant nabrał doświadczenia w uzdrawianiu innych. Ważnym jest zrozumienie filozofii Reiki i zastosowaniu 5 zasad Reiki w życiu codziennym. Jednakże jeżeli student ma wysoką wibrację i jest już gotowy w takim wypadku można zmniejszyć odstęp między kursami. 

Kursy Reiki online​

Zapraszam Cię również na kursy Reiki online. Są bardzo wygodną formą nauki. Bez podróżowania i w zaciszu swojego domu możesz nauczyć się jak uzdrawiać siebie i innych. Cały materiał jest przerabiany ze mną wraz z częścią praktyczną na zoomie. Skrypt wysyłam mailem.

Jeżeli zastanawiasz się czy jest możliwym nauczyć się odczuwać energię, łączyć się z nią i przekazywać ją dalej to bądź spokojny/a tak można nauczyć się również w ten sposób.  Wszystko jest energią, Ty i ja również, dzięki temu mogę Cię inicjować z dowolnego miejsca na ziemi z takim samym skutkiem jakbym to zrobiła fizycznie przy Tobie.

Kurs może być indywidualny czyli dopasowany tylko do Ciebie w najwygodniejszym terminie dla nas obu bądź grupowy wówczas data będzie podana na stronie internetowej i będzie to weekend. Od Ciebie zależy czy wolisz aby cała uwaga była skupiona tylko na Tobie czy chciałbyś poznać inne osoby i przeżyć tą przygodę z innymi.

Aby odmienić swoje życie na wymarzone trzeba podjąć decyzję, że tego się chce i zrobić ten pierwszy krok. Kursy Reiki mogą Ci w tym bardzo pomóc.

Bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się ze mną już teraz